Clubrecords

           
Afstand Categorie Damens Heren
           
50m Eendjes (9-10) Verelst Eline 36'62 Goossenaerts Dieter 34'03
50m Benjamin (11-12) Liselotte Lagey 31'50 Aerts Gianni 32'00
50m Minimen (13-14) Sterckx Kim 30'70 Pingnet Olivier 28'00
50m Cadet (15-16) Sterckx Kim 30'54 Pingnet Olivier 26'75
50m Junior (17-18) Claerhout Leen (09) 30'40 Westerdyk Jen (2018) 26'42
50m Senior (18+) Delissen Kim 33'01 Budts Robi 26'69
           
100m Eendjes (9-10) Verelst Eline 1"18'59 Goossenaerts Dieter 1"17'75
100m Benjamin (11-12) Lagey Liselotte 1"11'04 Aerts Gianni 1"08'22
100m Minimen (13-14) Sterckx Kim 1"08'05 Pingnet Olivier 1"03'21
100m Cadet (15-16) Sterckx Kim 1"06'58 Westerdyk Jen (2017) 57"80
100m Junior (17-18) Verrept Els 1"08'76 Van Damme Dylan (2016) 59'45
100m Senior (18+) Delissen Kim 1"15'46 Budts Robi 59'53
           
200m Eendjes (9-10) Verelst Eline 3"02'57 Verschueren Jan 3"08'75
200m Benjamin (11-12) De Rijcke Natascha 2"40'78 Verdonck Luc 2"33'89
200m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 2"27'02 De Clerck Lars (2016) 2"21'99
200m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 2"27'38 Westerdyk Jen (2016) 2"16'89
200m Junior (17-18) Van Roey Ilse 2"35'16 Brocatus Dennis (2017) 2"19'64
200m Senior (18+) Clauwens Ann 3"25'26 ----- -----
           
400m Eendjes (9-10) Van Ginhoven Carolien 6"22'28 Haes Tom 6"26'12
400m Benjamin (11-12) Van Swalm Sigrid 5"38'80 Van Ginhoven Kristof 5"45'66
400m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 5"11'25 De Clerck Lars (2016) 5"11'33
400m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 5"19'80 De Clerck Lars (2017) 5"06'66
400m Junior (17-18) ----- ----- Van Damme Dylan (2017) 5"06'98
400m Senior (18+) ----- ----- Baelmans Benny 5"17'31
           
800m Eendjes (9-10) ----- ----- ----- -----
800m Benjamin (11-12) De Rijcke Natascha 12"15'54 ----- -----
800m Minimen (13-14) Verdonck Christine 11"30'57 ----- -----
800m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 11"07'69 ----- -----
800m Junior (17-18) Beyens Dominique 13"24'69 ----- -----
800m Senior (18+) Delissen Kim 14"10'05 ----- -----
           
1500m Eendjes (9-10) ----- ----- ----- -----
1500m Benjamin (11-12) ----- ----- Crikemans Bram 25"23'24
1500m Minimen (13-14) ----- ----- Crikemans Bram 20"02'55
1500m Cadet (15-16) ----- ----- Van Ginhoven Kristof 20"22'74
1500m Junior (17-18) ----- ----- ----- -----
1500m Senior (18+) ----- ----- Verheyen Tom 21"46'30
           
Afstand Categorie Damens Heren
           
50m Eendjes (9-10) Pingnet Jolien 43'82 Aerts Gianni 43'06
50m Benjamin (11-12) Sterckx Kim 37'40 Aerts Gianni 38'56
50m Minimen (13-14) Famaey Nele 35'34 Van Geystelen Tom 34'09
50m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 34'87 De Clerck Lars (2017) 32'28
50m Junior (17-18) Claerhout Leen (09) 36'28 Westerdyk Jen 32'94
50m Senior (18+) Van Der Spiegel Katrien 36'39 Budts Robi 31'22
           
100m Eendjes (9-10) Van Nooten Tiffany 1"39'05 Goossenaerts Dieter 1"27'91
100m Benjamin (11-12) Ballegeer Daphne 1"23'83 Goossenaerts Dieter 1"25'14
100m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 1"17'35 De Clerck Lars (2016) 1"14'55
100m Cadet (15-16) Famaey Nele 1"17'83 Ferny Warre 1"12'32
100m Junior (17-18) Van Swalm Sigrid 1"20'75 Westerdyk Jen 1"11'72
100m Senior (18+) De Witte Ann 1"31'30 Verheyen Tom 1"17'18
           
200m Eendjes (9-10) Van Swalm Sigrid 3"54'66 Aerts Gianni 3"16'91
200m Benjamin (11-12) Van Swalm Sigrid 3"01'66 Ferny Warre (2014) 3"09'00
200m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 2"48'08 Verhaeghe Nicolas (2016) 2"51'34
200m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 2"45'32 De Clerck Lars (2017) 2'37"89
200m Junior (17-18) Jennes  Lauren (2015) 3"12'64 Spetebrood Steven 2"47'04
200m Senior (18+) ----- ----- Thys Patrick 3"02'46
           
Afstand Categorie Damens Heren
           
50m Eendjes (9-10) Tombeur Danielle 46'50 Joseph Gregory 45'43
50m Benjamin (11-12) Verdonck Christine 38'85 Verdonck Luc 39'37
50m Minimen (13-14) Sterckx Kim 38'18 Aerts Gianni 36'80
50m Cadet (15-16) Claerhout Leen (07) 39'95 De Clerck Lars  34'12
50m Junior (17-18) Claerhout Leen (09) 37'66 Roels Erik 33'42
50m Senior (18+) Van Der Spiegel Katrien 39'81 Roels Erik 33'26
           
100m Eendjes (9-10) Verelst Eline 1"39'64 Verschueren Jan 1"39'36
100m Benjamin (11-12) Lagey Liselotte 1"27'37 Verdonck Luc 1"22'93
100m Minimen (13-14) Verdonck Christine 1"24'10 Aerts Gianni 1"20'09
100m Cadet (15-16) Sterckx Kim 1"25'41 De Clerck Lars 1"14'39
100m Junior (17-18) Van Hal Leen 1"29'20 De Pourcq Lander (2014) 1"19'44
100m Senior (18+) Van Der Spiegel Katrien 1"29'88 Raemdonck Jean-Marie 1"14'30
           
200m Eendjes (9-10) Van Ginhoven Carolien 3"42'18 Goossenaerts Dieter 3"40'66
200m Benjamin (11-12) Verdonck Christine 3"09'84 Verdonck Luc 3"04'72
200m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 3"08'84 De Clerck Lars (2016) 2"56'53
200m Cadet (15-16) Van Hal Leen 3"10'32 Van Ginhoven Kristof 2"57'03
200m Junior (17-18) Van Hal Leen 3"22'09 Pingnet Olivier 3"02'20
200m Senior (18+) ----- ----- Raemdonck Jean-Marie 2"47'70
           
Afstand Categorie Damens Heren
           
50m Eendjes (9-10) Van Ginhoven Carolien   Haes Tom 43'91
50m Benjamin (11-12) Lagey Liselotte 39'09 Hopchet Anthony 40'73
50m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 33'64 Van Geystelen Tom 34'08
50m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 32'33 De Clerck Lars (2018) 29'90
50m Junior (17-18) Claerhout Leen ('09) 33'33 Westerdyk Jen (2018) 29'03
50m Senior (18+) Van Der Spiegel Katrien 34'56 Budts Robi 28'96
           
100m Eendjes (9-10) Van Ginhoven Carolien 1"44'67 ----- -----
100m Benjamin (11-12) Verdock Christine 1"31'71 Haes Tom 1"38'94
100m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 1"19'40 Van Damme Dylan (2014) 1"17'84
100m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 1"18'14 Westerdyk Jen (2016) 1"10'86
100m Junior (17-18) Van Hal Leen 1"19'68 Westerdyk Jen 1"10'98
100m Senior (18+) ----- ----- Spetebrood Steven 1"11'39
           
200m Eendjes (9-10) ----- ----- ----- -----
200m Benjamin (11-12) De Rijcke Natascha 2"40'78 ----- -----
200m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 2"27'02 Van Ginhoven Kristof 2"21'99
200m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 2"27'38 ----- -----
200m Junior (17-18) Van Swalm Sigrid 2"35'16 ----- -----
200m Senior (18+) ----- ----- ----- -----
           
Afstand Categorie Damens Heren
           
50m Eendjes (9-10) Van Ginhoven Carolien 1"33'61 Goossenaerts Dieter 1"26'56
50m Benjamin (11-12) Verdonck Christine 1"22'30 Aerts Gianni 1"21'98
50m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 1"16'52 De Clerck Lars (2016) 1"15'09
50m Cadet (15-16) Sterckx Kim 1"16'80 Van Geystelen Tom 1"10'95
50m Junior (17-18) Van Swalm Sigrid 1"17'95 Pingnet Olivier 1"11'78
50m Senior (18+) Van Der Spiegel Katrien 1"22'82 Budts Robi 1"11'87
           
100m Eendjes (9-10) Van Ginhoven Carolien 3"27'76 ----- -----
100m Benjamin (11-12) Van Swalm Sigrid 3"13'40 Aerts Gianni 3"02'95
100m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 2"48'23 Van Damme Dylan  ('14) 2"45'57
100m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 2"54'75 Sacre Kristof 2"37'37
100m Junior (17-18) Van Swalm Sigrid 2"53'81 Van Damme Dylan (’16) 2"34'42
100m Senior (18+) ----- ----- Thys Patrick 2"50'42
           
200m Eendjes (9-10) ----- ----- ----- -----
200m Benjamin (11-12) Verdonck Christine 6"27'38 ----- -----
200m Minimen (13-14) Van Swalm Sigrid 5"57'65  De Clerck Lars (2016)  5"53'65
200m Cadet (15-16) Van Swalm Sigrid 6"04'36  Westerdyk Jen (2016)  5"47'63
200m Junior (17-18) Van Swalm Sigrid 6"15'50 Verheyen Tom 6"07'94
200m Senior (18+) ----- ----- ----- -----

Beste leden

Ook voor ZBD is het intern reglement van Sportoase van toepassing. ZBD kan NIET aansprakelijk gesteld  worden voor materiële schade of voor diefstal. Laat dus geen waardevolle spullen onbeheerd achter, maar bewaar ze in een locker van Sportoase (mits betaling van 2€ die u achteraf terugkrijgt) of geef ze in bewaring bij een vertrouwenspersoon ! (zie http://www.sportoase.be/nl/elshout/se-zwembad-algemeen)

Latest News

02 February 2018
28 August 2017
© 2016 Zwemvereniging Brasschaatse Dolfijnen. All Rights Reserved. Designed By PVD

Search